ZREGIONU.CZ

Sponzor webu:
zw  
Skip Navigation LinksZ REGIONU.CZ » Zprávy » Kultura » Článek
Oblast:   Moravskoslezsko  »  Ostravsko  »  Ostrava
7. května 2021  |  Svátek:
Přihlásit  |    Registrace

Kryštof Rubikon Tour

23.11.2006 9:49:04   |   Ostravsko
18. 11. se v ostravské ČEZ Aréně konal koncert skupiny Kryštof.

Jako předkapely si Kryštofi pozvali skupinu Prowizorium a skupinu Peha. Prowizorium vzniklo v roce 2002 v Praze. a jejich klip k písničce Ploty můžete vidět v hitparádě ESO. Prowizorium je zatím neznámou pro české fandy. Slovenská skupina Peha si dokázala získat ostravské publikum hlavně písničkou Spomaľ.

Po předkapelách přišel na řadu již všemi očekávaný Kryštof. Richard Krajčo zpíval hlavně písničky z nového alba (Lampion – tuto písničku napsal Richard v jednom hotelu v Ostravě, když se rozhodl, že se rozejde se svou ženou, dále pak Rubikon, Kryštof, Chmýří, Revizor) a samozřejmě také písničky starší (Srdce, Lolita, Ženy, Cosmoshop...). Na koncertu jedna fanynka, kterou Richard osobně vybral, pokřtila skupině Kryštof jejich nové CD s názvem Rubikon. Richard byl dokonce tak dojat z ostravských fanoušků, že mu ukápla slzička. Celý koncert byla jedna velká show. V Richardovi se herec vskutku nezapře. Mohli jsme vidět skvělé výkony i ostatních kluků v kapele. Myslím, že celá skupina a všichni v Aréně si pořádně užili tento ostravský koncert. Po koncertu následovala autogramiáda.

Kdo nestihl tento ostravský koncert, má ještě šanci v Liberci (24.11), Pardubicích (25.11.), Olomouci (1. 12.), Českých Budějovicích (2. 12.), dále v Litvínově (8. 12.) a Praze (9. 12.).
Autor:  MeyVe

Shlédnuto: 24769 | Sekce: Kultura